RSS Feed     Twitter     Facebook

Odszkodowania w Anglii

Rozmiar czcionki:
Odszkodowania w Anglii

Co roku w Anglii dochodzi do tysięcy wypadków, ale tylko część poszkodowanych osób stara się o odszkodowanie.

Pomagamy uzyskać odszkodowanie za wypadek, jaki dotknął osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii. Zakłady pracy i firmy ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę poszkodowanych i doświadczenie swoich prawników by utrudnić uzyskanie należnych pieniędzy. Dlatego przyda Ci się pomoc specjalistów, którzy wiedzą co zrobić, by wywalczyć od nich należne Ci odszkodowanie.

Walcz o swoje prawa w Anglii.

Już teraz skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Wpisz swoje dane kontaktowe i krótko opisz wypadek (gdzie i kiedy się wydarzył, ile osób doznało urazów, jakie obrażenia odnieśli poszkodowani).

O odszkodowanie powypadkowe w Wielkiej Brytanii ma prawo ubiegać się każdy, kto w następstwie nieszczęśliwego wypadku odniósł mniejsze czy większe obrażenia ciała. Nie ma tutaj żadnego znaczenia czy obrażenia zostały spowodowane podczas jazdy na rowerze, przechodząc przez jezdnię, wysiadając z autobusu czy też prowadząc samochód.

Wypadki przy pracy praktycznie zdarzają się tak często jak wypadki komunikacyjne. Niektóre są niegroźne – inne z kolei prowadzą do trwałego inwalidztwa, choroby zawodowej, a w niektórych przypadkach nawet do śmierci.

Odszkodowanie w Anglii należy się każdemu pasażerowi także wtedy gdy znajdował się w pojeździe sprawcy wypadku. Nawet osoby które są spokrewnione z kierowcą (sprawcą kolizji) mogą zgłosić do nas chęć uzyskania odszkodowania, którego wypłaty dokona firma ubezpieczeniowa sprawcy.

O jakie odszkodowania można ubiegać się po wypadku?

Odszkodowania i ich wysokość zależne są od doznanych przez poszkodowanego obrażeń i szkód. Najczęstsze roszczenia o jakie występują nasi adwokaci to:
- odszkodowanie za utracone dochody,
- zwrot kosztów naprawy pojazdów (sprawy prowadzą nasi adwokaci w oparciu o polskie warunki rozliczenia),
- zwrot kosztów leczenia i opieki pielęgnacyjnej,
- zwrot kosztów poniesionych na zakup lekarstw,
- zwrot kosztów rehabilitacji,
- odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu (zadośćuczynienie za doznany ból, cierpienie fizyczne oraz psychiczne),
- zwrot kosztów pochówku osoby zmarłej w wypadku,
- renta i odszkodowanie dla rodziny osoby zmarłej w wypadku.

1 person likes this post.

Skomentuj artykuł

Musisz być zalogowany aby komentować.