Odszkodowania w Anglii

Odszkodowania w Anglii

Co roku w Anglii dochodzi do tysięcy wypadków, ale tylko część poszkodowanych osób stara się o odszkodowanie.
Pomagamy uzyskać odszkodowanie za wypadek, jaki dotknął osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii. Zakłady pracy i firmy ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę poszkodowanych i doświadczenie swoich prawników by utrudnić uzyskanie należnych pieniędzy. Dlatego przyda Ci się pomoc specjalistów, którzy wiedzą co zrobić, by wywalczyć od nich należne Ci odszkodowanie.

Walcz o swoje prawa w Anglii.

Już teraz skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Wpisz swoje dane kontaktowe i krótko opisz wypadek (gdzie i kiedy się wydarzył, ile osób doznało urazów, jakie obrażenia odnieśli poszkodowani).

O odszkodowanie powypadkowe w Wielkiej Brytanii ma prawo ubiegać się każdy, kto w następstwie nieszczęśliwego wypadku odniósł mniejsze czy większe obrażenia ciała. Nie ma tutaj żadnego znaczenia czy obrażenia zostały spowodowane podczas jazdy na rowerze, przechodząc przez jezdnię, wysiadając z autobusu czy też prowadząc samochód.

Wypadki przy pracy praktycznie zdarzają się tak często jak wypadki komunikacyjne. Niektóre są niegroźne – inne z kolei prowadzą do trwałego inwalidztwa, choroby zawodowej, a w niektórych przypadkach nawet do śmierci.

Odszkodowanie w Anglii należy się każdemu pasażerowi także wtedy gdy znajdował się w pojeździe sprawcy wypadku. Nawet osoby które są spokrewnione z kierowcą (sprawcą kolizji) mogą zgłosić do nas chęć uzyskania odszkodowania, którego wypłaty dokona firma ubezpieczeniowa sprawcy.

O jakie odszkodowania można ubiegać się po wypadku?

Odszkodowania i ich wysokość zależne są od doznanych przez poszkodowanego obrażeń i szkód. Najczęstsze roszczenia o jakie występują nasi adwokaci to:
– odszkodowanie za utracone dochody,
– zwrot kosztów naprawy pojazdów (sprawy prowadzą nasi adwokaci w oparciu o polskie warunki rozliczenia),
– zwrot kosztów leczenia i opieki pielęgnacyjnej,
– zwrot kosztów poniesionych na zakup lekarstw,
– zwrot kosztów rehabilitacji,
– odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu (zadośćuczynienie za doznany ból, cierpienie fizyczne oraz psychiczne),
– zwrot kosztów pochówku osoby zmarłej w wypadku,
– renta i odszkodowanie dla rodziny osoby zmarłej w wypadku.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *